Чтобы просмотреть каталог молочных сепараторов, нажмите здесь
(1 vote, average 3.00 out of 5)
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 

Український виробник «Електромотор» випускає велику кількість різної сільськогосподарської техніки, включаючи електричні кормоізмельчітелі. Це надійні і ефективні пристрої. Вони мають просту конструкцію і дозволяють з максимальною швидкістю перетворювати вихідна сировина в подрібнену продукцію, готову для вживання тваринами.

Їх можна використовувати як на приватних господарствах, так і на великих фермах, де необхідно забезпечити кормом велика кількість тварин.

Всі моделі Елікор, купити які можна за доступною вартості, використовуються для переробки всіляких злакових культур, овочів і коренеплодів. Їх конструкція складається з корпусу, на якому розміщуються робочі пристрої:

  • сітки певного перерізу для регулювання рівня помелу;
  • диски-терки;
  • дробильні молотки;
  • ножі.

Кожен Кормоізмельчітельоснащується бункером, обсяг якого становить 5 літрів. Швидкість подачі сировини контролюється за допомогою спеціальної заслінки. Ріжучий інструмент приводиться в дію за допомогою роботи електродвигуна. На корпусі передбачено наявність закріплює фланця. Завдяки йому пристрій можна зафіксувати на краю стола в стаціонарному положенні.

Продукція представлена ​​в п'яти різних виконаннях. Моделі першого покоління призначені для переробки зернових і коренеплодів. Вироби другого виконання - тільки для зерна. У приладах третього виконання можна крім зерна подрібнювати качани кукурудзи. Корморізки четвертої модифікації можуть справлятися з зерновими культурами і овочами. Самим універсальним вважається обладнання п'ятого виконання. Адже воно здатне подрібнювати зернові, овочі, коренеплоди, качани кукурудзи і навіть сіно з соломою.

Add comment


Security code
Refresh