Чтобы просмотреть каталог молочных сепараторов, нажмите здесь
(473 votes, average 4.38 out of 5)
Рейтинг Користувача: / 473
НайгіршеНайкраще 

Сепаратор для сливкоотделения «Мотор Січ СЦМ 80-19»

Цей надійний сепаратор для відокремлення вершків ідеально підходить для людей, які мають корів і кіз на невеликій фермі або підсобному господарстві.

Сепаратор «Мотор Січ СЦМ 100-19» дуже потужний як для побутового сепаратора - він з легкістю сепарує до 100 літрів молока на годину. Одночасно він дуже простий у збиранні та експлуатації, завдяки сучасній і детально продуманій конструкції.

Додатковою функцією цього сепаратора є очищення молока від забруднень, які могли з'явитися в ньому під час проціджування.

В результаті сепарування ви отримаєте обрат з нульовою жирністю, що говорить про високу результативність роботи сепаратора. До того ж сепаратор живиться від звичайної мережі з напругою в 220 вольт і частотою струму в 50 герц.

Ціна 1390 грн
(50 votes, average 3.58 out of 5)
Рейтинг Користувача: / 50
НайгіршеНайкраще 
There are no translations available.

Сепаратор для сливкоотделения «Мотор Січ СЦМ 80-19»

Этот надежный сепаратор сливкоотделитель идеально подходит для людей, имеющих коров и коз на небольшой ферме или подсобном хозяйстве.

Сепаратор «Мотор Сич СЦМ 80-19» очень мощный как для бытового сепаратора – он с легкостью сепарирует до 100 литров молока в час. В тоже время он очень прост в сборке и эксплуатации, благодаря современной, детально продуманной конструкции.

Дополнительной функцией этого сепаратора является очищение молока от загрязнений, которые могли появиться в нем во время процеживания.

В результате сепарирования вы получите обрат с нулевой жирностью, что говорит о высокой степени результативности работы сепаратора. К тому же сепаратор питается от обычной сети с напряжением в 220 вольт и частотой тока в 50 герц.

Цена 1320 грн
(265 votes, average 4.44 out of 5)
Рейтинг Користувача: / 265
НайгіршеНайкраще 

Сепаратор для сливкоотделения «Мотор Січ СЦМ 80-18»

Цей надійнийсепаратор сливкоотделитель ідеально підходить для людей, що мають корів і кіз на невеликій фермі або підсобному господарстві.

Сепаратор «Мотор Січ СЦМ 100-18» дуже потужний як для побутового сепаратора - він з легкістю сепарує до 100 літрів молока на годину. У теж час він дуже простий в збірці і експлуатації, завдяки сучасній, детально продуманій конструкції.

Додатковою функцією цього сепаратора є очищення молока від забруднень, які могли з'явитися в ньому під час проціджування.

В результаті сепарування ви отримаєте обрат з нульовою жирністю, що говорить про високий ступінь результативності роботи сепаратора. До того ж сепаратор живиться від звичайної мережі з напругою в 220 вольт і частотою струму в 50 герц.

Ціна 2090 грн
(311 votes, average 4.55 out of 5)
Рейтинг Користувача: / 311
НайгіршеНайкраще 

Сепаратор-маслобойка с насадкой для изготовления масла (2 в 1)

Молочні сепаратори допомагають людям швидко отримати вершки та знежирене молоко, а також зберігати молочні продукти, що швидко псуються (особливо в жаркий час). 

Отримати якісні вершки вручну дуже складно, так як молоко містить жири у відносно невеликих кількостях, у вигляді крихітних куль розміром в декілька мікрон, які нелегко відокремити від загальної маси.

Завданням сепаратора для молока є поділ цілісного молока на вершки і знежирене молоко з одночасним очищенням від забруднень. Сепаратор РЗ-ОПС-М з насадкою для виготовлення масла може обробляти близько 50 літрів молока на годину.

Ціна 1540 грн
(241 votes, average 4.44 out of 5)
Рейтинг Користувача: / 241
НайгіршеНайкраще 

Молочный электрический сепаратор ЭСБ 02»

Молочний сепаратор ЕСБ 02 використовується з метою розділення молока на вершки і обрат (знежирене молоко). Одночасно цей сепаратор проводить очищення молока від механічних домішок. Сепаратор призначений для невеликих ферм і підсобних господарств. 

Розподіл незбираного молока на вершки і знежирене молоко (обрат) виконується так: молоко через кран приймача потрапляє в поплавцеву камеру, потім стікає в  трубку в основі барабана, а в результаті - в тримач тарілки.

В тримачі тарілки молоко під впливом відцентрової сили роз'єднується на вершки і знежирене молоко.

Завдяки продуманій конструкції, сепаратор молочний ЕСБ 02 може працювати безперервно до 30 хвилин. Після цього періоду часу необхідно провести очищення барабана.

Ціна 1465 грн