Чтобы просмотреть каталог молочных сепараторов, нажмите здесь

Маслобойки

(1 vote, average 5.00 out of 5)
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 

Якщо ви занадто цінуєте свій час, можна купувати готовий вторинний продукт в магазині. Однак в цьому випадку ніхто не зможе гарантувати вам, що масло буде досить високої якості і принесе вашому організму одну лише користь. Справа в тому що канцерогени, що додаються в нього виробниками, підвищують термін зберігання, проте при цьому і харчова цінність значно знижується.

(1 vote, average 3.00 out of 5)
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 

Український виробник «Електромотор» випускає велику кількість різної сільськогосподарської техніки, включаючи електричні кормоізмельчітелі. Це надійні і ефективні пристрої. Вони мають просту конструкцію і дозволяють з максимальною швидкістю перетворювати вихідна сировина в подрібнену продукцію, готову для вживання тваринами.

В большом фермерском хозяйстве, владельцы которого целенаправленно содержат крупнорогатый скот, не обойтись без аппарата, который перерабатывал бы нереализованную свежую молочную продукцию. Однако купить сепаратор молока можно и для личного пользования, поскольку если прежде такие агрегаты производились исключительно для промышленного производства – для заводов и фабрик, перерабатывающих молоко, то теперь это оборудование имеет широкий модельный ряд.

На сьогоднішній день на ринку обладнання, що виробляє молочні продукти, представлені агрегати, які мають велику кількість функцій. Вони мають різну вартість - вона залежить від типу приводу устаткування, літражу вторинного молочного продукту, самого виробника - його популярності, рекомендацій з боку споживачів, матеріалу, з якого виготовлений механізм.

(1 vote, average 5.00 out of 5)
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
There are no translations available.

Приборы малой механизации существенно облегчают жизнь на ферме. Такое устройство как корморезка значительно сокращает время и физические усилия при приготовлении кормовой смеси для животных. Для средних и больших хозяйств эффективными являются корморезки с электрическим двигателем. Они показывают высокую производительность и стабильный режим работы.