Поиск
0
Корзина

Мотор Сич

+ blankHTML +
Щітки двигуна (пара) до сепаратора "Мотор Січ"

Щітки двигуна (пара) до сепаратора "Мотор Січ". В комплекті 2 шт. Розміри: 5х8х16 мм. У нашому інтернет-магазині можна купити пра..

138,00 грн.

Шнур двигуна (кабель живлення) до сепаратору "Мотор Січ"

Шнур двигуна (кабель живлення) до сепаратору "Мотор Січ" ..

83,00 грн.

Тарілкотримач до сепаратора Мотор Січ Тарілкотримач до сепаратора Мотор Січ

Тарелкодержатель для сепаратора Мотор Сич (СЦМ-80. СЦМ-100) Изготовлен из МЕТАЛЛА.  Тарелкодержатель ничем не отличается от тог..

1 322,00 грн.

Тарілки пластикові барабана для сепаратора Мотор Січ Тарілки пластикові барабана для сепаратора Мотор Січ

Пропонуємо комплект тарілок до барабану молочного сепаратора Мотор Січ. В комплект входить 10 пластикових тарілок. Вони одягаються на вісь основи б..

637,00 грн.

Тарілки металеві барабана для сепаратора Мотор Січ 11 штук Тарілки металеві барабана для сепаратора Мотор Січ 11 штук

Пропонуємо комплект тарілок до барабану молочного сепаратора Мотор Січ. В комплект входить 11 металевих тарілок. Дані тарілки одягаються на вісь ос..

1 154,00 грн.

Тарілки з нержавіючої сталі для барабана відокремлювача вершків до сепаратора Мотор Січ комплект з 11 шт. Тарілки з нержавіючої сталі для барабана відокремлювача вершків до сепаратора Мотор Січ комплект з 11 шт.

Пропонуємо комплект тарілок до барабана молочного сепаратора Мотор Січ. У комплект входить 11 металевих тарілок. Тарілки виготовлені з високоякісної ..

1 154,00 грн.

Тарілка барабана сепаратора для Мотор Січ метал 1 штука Тип Б Тарілка барабана сепаратора для Мотор Січ метал 1 штука Тип Б

Пропонуємо тарілку до барабану молочного сепаратора Мотор Січ. Ця тарілка одягається на вісь основи барабана. У нашому інтернет-магазині мож..

165,00 грн.

Тарілка барабана сепаратора для Мотор Січ метал 1 штука Тип А Тарілка барабана сепаратора для Мотор Січ метал 1 штука Тип А

Пропонуємо тарілку до барабану молочного сепаратора Мотор Січ. Ця тарілка одягається на вісь основи барабана. У нашому інтернет-магазині мож..

165,00 грн.

Показаны с 1 по 8 из 56 (7 страниц)
Оставьте свой номер и мы Вам перезвоним