Поиск
0
Корзина

Сепаратори для молока

Сепаратори для відокремлення вершків допомагають швидко отримати вершки і знежирене молоко, а також зберегти швидкопсувні молочні продукти, особливо в спекотну пору року. У побутових сепараторах відокремлення відбувається в барабані, всередині якого встановлені пластикові або металеві тарілки. Нежирні вершки можна відразу ж вживають в їжу. Вершки, жирність яких становить 30-40%, використовуються для отримання масла (жирність 80%) шляхом збивання.

Ущільнювальне кільце барабана сепаратора Ротор Ущільнювальне кільце барабана сепаратора Ротор

Ущільнювальне кільце барабана сепаратора Ротор ..

135,00 грн.

Ущільнювальне кільце барабана сепаратора РЗ-ОПС / РЗ-ОПС-М / ЕСБ 02 Ущільнювальне кільце барабана сепаратора РЗ-ОПС / РЗ-ОПС-М / ЕСБ 02

Ущільнювальне кільце барабана сепаратора РЗ-ОПС / РЗ-ОПС-М / ЕСБ 02 ..

235,00 грн.

Тарілки барабана сепаратора для Ротор (9 штук) Тарілки барабана сепаратора для Ротор (9 штук)

Пропонуємо комплект тарілок до барабана молочного сепаратора Ротор. Комплект складається з 9 тарілок: 4 тарілки з видавками та 5 гладких тарілок. ..

516,00 грн.

Тарілки барабана сепаратора для РЗ-ОПС / РЗ-ОПС-М / ЕСБ 02

Пропонуємо комплект тарілок до барабана молочного сепаратора Пензмаш РЗ-ОПС/РЗ-ОПС-М/ЕСБ 02. Комплект складається з 9 тарілок: 4 тарілки з видавкам..

750,00 грн.

Тарілка розділювальна (лійка) з регулювальним гвинтом для сепаратора Ротор Тарілка розділювальна (лійка) з регулювальним гвинтом для сепаратора Ротор

Тарілка розділювальна (лійка) з регулювальним гвинтом для сепаратора Ротор (з жиклером). ..

485,00 грн.

Сепаратор для відокремлення вершків "Мотор Січ СЦМ 100-19" (eкспортний варіант) Сепаратор для відокремлення вершків "Мотор Січ СЦМ 100-19" (eкспортний варіант)

Цей надійний сепаратор ідеально підходить для людей, що мають корів і кіз на невеликій фермі або підсобному господарстві. Сепаратор для відокремлен..

5 154,00 грн.

Показаны с 1 по 6 из 42 (7 страниц)

Последние

Шнур двигателя  (кабель питания) к сепаратору "Мотор Сич"

Шнур двигателя  (кабель питания) к сепаратору "Мотор Сич". Подходит ко всем моделям электрических сепараторов Мотор Сич СЦМ-80 ..

83,00 грн.

Тарелкодержатель к сепаратору Мотор Сич Тарелкодержатель к сепаратору Мотор Сич

Тарелкодержатель – это основа барабана бытового сепаратора. По внешнему виду напоминает металлическую лейку. На конусообразную платформу одев..

1 028,00 грн.

Тарелки метеллические барабана для сепаратора Мотор Сич 11 штук Тарелки метеллические барабана для сепаратора Мотор Сич 11 штук

Предлагаем комплект тарелок к барабану молочного сепаратора Мотор Сич. В комплект входит 11 металлических тарелок. Данные тарелки одеваются на..

1 154,00 грн.

Оставьте свой номер и мы Вам перезвоним