Поиск
0
Корзина

Сепаратори для молока

Сепаратори для відокремлення вершків допомагають швидко отримати вершки і знежирене молоко, а також зберегти швидкопсувні молочні продукти, особливо в спекотну пору року. У побутових сепараторах відокремлення відбувається в барабані, всередині якого встановлені пластикові або металеві тарілки. Нежирні вершки можна відразу ж вживають в їжу. Вершки, жирність яких становить 30-40%, використовуються для отримання масла (жирність 80%) шляхом збивання.

Молочний електричний сепаратор Ротор (55 л/год) Молочний електричний сепаратор Ротор (55 л/год)

Електричний сепаратор РОТОР СП 003-01 - домашній інструмент для отримання вершків і знежиреного молока. Стане в нагоді і для будинку, і на дачі, і в н..

1 645,00 грн.

Сепаратор для відокремлення вершків «Мотор Січ СЦМ 100-19» (eкспортний варіант) Сепаратор для відокремлення вершків «Мотор Січ СЦМ 100-19» (eкспортний варіант)

Цей надійний сепаратор для відокремлення вершків ідеально підходить для людей, що мають корів і кіз на невеликій фермі або підсобному господарстві. ..

2 430,00 грн.

Сепаратор для відокремлення вершків «Мотор Січ СЦМ 100-18» (металевий корпус) Сепаратор для відокремлення вершків «Мотор Січ СЦМ 100-18» (металевий корпус)

Цей надійнийсепаратор сливкоотделитель ідеально підходить для людей, що мають корів і кіз на невеликій фермі або підсобному господарстві. Сепаратор..

3 599,00 грн.

Сепаратор для відокремлення вершків «Мотор Січ СЦМ 100-15»  (поліпропіленовий корпус)

Цей надійний сепаратор для відокремлення вершків ідеально підходить для людей, що мають корів і кіз на невеликій фермі або підсобному господарстві. ..

3 279,00 грн.

Ручний сепаратор для відокремлення вершків «Мотор Січ  СЦМР-80-09» (металевий корпус) Ручний сепаратор для відокремлення вершків «Мотор Січ  СЦМР-80-09» (металевий корпус)

Молочний сепаратор може допомогти вам забути про всі турботи, пов'язані з переробкою цільного молока. Це унікальне обладнання призначене для приго..

3 799,00 грн.

Молочний ручний сепаратор РЗ-ОПС з металевим корпусом  (50 л / год) Молочний ручний сепаратор РЗ-ОПС з металевим корпусом  (50 л / год)

Молочні сепаратори допомагають людям швидко отримати вершки і знежирене молоко, а також зберігати швидкопсувні молочні продукти, особливо в спекотну п..

1 850,00 грн.

Показаны с 1 по 6 из 12 (2 страниц)

Последние

Тарелка барабана для сепаратора мотор сич /пластик/ 1 штука

Предлагаем тарелку к барабану молочного сепаратора Мотор Сич.  Данная тарелка одевается на ось основы барабана. В нашем интернет-магаз..

46,00 грн.

Колесо зубчастое к ручному сепаратору мотор сич сцмр-80-09

Колесо зубчастое к ручному сепаратору Мотор Сич СЦМР-80-09 В нашем интернет-магазине можно купить практически запасные части к бытовым сепараторам ..

750,00 грн.

Крышка барабана к сепаратору "Мотор Сич" Крышка барабана к сепаратору "Мотор Сич"

Крышка барабана к сепаратору "Мотор Сич". Материал изделия - нержавеющая сталь. Вес - 200 г. В нашем интернет-магазине можно купить..

430,00 грн.

Оставьте свой номер и мы Вам перезвоним