Поиск
0
Корзина

Сепаратори для молока

Сепаратори для відокремлення вершків допомагають швидко отримати вершки і знежирене молоко, а також зберегти швидкопсувні молочні продукти, особливо в спекотну пору року. У побутових сепараторах відокремлення відбувається в барабані, всередині якого встановлені пластикові або металеві тарілки. Нежирні вершки можна відразу ж вживають в їжу. Вершки, жирність яких становить 30-40%, використовуються для отримання масла (жирність 80%) шляхом збивання.

Сепаратор-маслоборобка з насадкою для виготовлення масла (2 в 1) Сепаратор-маслоборобка з насадкою для виготовлення масла (2 в 1)

Молочні сепаратори допомагають людям швидко отримати вершки та знежирене молоко, а також зберігати молочні продукти, що швидко псуються (особливо в жа..

1 725,00 грн.

Сепаратор для відокремлення вершків «Мотор Січ СЦМ 100-19» (eкспортний варіант) Сепаратор для відокремлення вершків «Мотор Січ СЦМ 100-19» (eкспортний варіант)

Цей надійний сепаратор для відокремлення вершків ідеально підходить для людей, що мають корів і кіз на невеликій фермі або підсобному господарстві. ..

1 915,00 грн.

Сепаратор для відокремлення вершків «Мотор Січ СЦМ 100-18» (металевий корпус) Сепаратор для відокремлення вершків «Мотор Січ СЦМ 100-18» (металевий корпус)

Цей надійнийсепаратор сливкоотделитель ідеально підходить для людей, що мають корів і кіз на невеликій фермі або підсобному господарстві. Сепаратор..

3 230,00 грн.

Ручний сепаратор для відокремлення вершків «Мотор Січ  СЦМР-80-09» (металевий корпус) Ручний сепаратор для відокремлення вершків «Мотор Січ  СЦМР-80-09» (металевий корпус)

Молочний сепаратор може допомогти вам забути про всі турботи, пов'язані з переробкою цільного молока. Це унікальне обладнання призначене для приго..

2 680,00 грн.

Молочний ручний сепаратор РЗ-ОПС з металевим корпусом  (50 л / год) Молочний ручний сепаратор РЗ-ОПС з металевим корпусом  (50 л / год)

Молочні сепаратори допомагають людям швидко отримати вершки і знежирене молоко, а також зберігати швидкопсувні молочні продукти, особливо в спекотну п..

1 618,00 грн.

Молочний ручний сепаратор РЗ-ОПС (50 л / год) Молочний ручний сепаратор РЗ-ОПС (50 л / год)

Молочні сепаратори допомагають людям швидко отримати вершки і знежирене молоко, а також зберігати швидкопсувні молочні продукти, особливо в спекотну п..

1 510,00 грн.

Показаны с 1 по 6 из 12 (2 страниц)

Последние

Новый
Молочний електричний сепаратор Нептун (50 л/год)

«Нептун» - побутовий електросепаратор для поділу незбираного молока на вершки і знежирене молоко (обрат), а також їх одночасного очищення ..

1 627,00 грн.

Новый
Доїльний апарат для корів «Веселий молочник» - стандарт пб Доїльний апарат для корів «Веселий молочник» - стандарт пб

Доїльний апарат "Веселий молочник" Стандарт - це обладнання для доїння корів пересувного типу. Розраховано дане обладнання для одночасного д..

6 210,00 грн.

Новый
Доїльний апарат для корів «Веселий молочник» - пластик пб Доїльний апарат для корів «Веселий молочник» - пластик пб

Кращий варіант для сучасних ферм - це автоматизація процесу отримання молока за допомогою якісних, практичних і витривалих доїльних апаратів. Дана мод..

5 810,00 грн.

Оставьте свой номер и мы Вам перезвоним