Поиск
0
Корзина

Пензмаш

+ blankHTML +
Ущільнювальне кільце барабана сепаратора РЗ-ОПС / РЗ-ОПС-М / ЕСБ 02 Ущільнювальне кільце барабана сепаратора РЗ-ОПС / РЗ-ОПС-М / ЕСБ 02

Ущільнювальне кільце барабана сепаратора РЗ-ОПС / РЗ-ОПС-М / ЕСБ 02 ..

235,00 грн.

Тарілки барабана сепаратора для РЗ-ОПС / РЗ-ОПС-М / ЕСБ 02

Пропонуємо комплект тарілок до барабана молочного сепаратора Пензмаш РЗ-ОПС/РЗ-ОПС-М/ЕСБ 02. Комплект складається з 9 тарілок: 4 тарілки з видавкам..

750,00 грн.

Тарілка розділювальна (лійка) з регулювальним гвинтом для сепаратора РЗ-ОПС / РЗ-ОПС-М / ЕСБ 02 Тарілка розділювальна (лійка) з регулювальним гвинтом для сепаратора РЗ-ОПС / РЗ-ОПС-М / ЕСБ 02

Тарілка розділювальна (лійка) з регулювальним гвинтом для сепаратора РЗ-ОПС / РЗ-ОПС-М / ЕСБ 02 ..

485,00 грн.

Стійка сепаратора з маслобойкой РЗ-ОПС-М Стійка сепаратора з маслобойкой РЗ-ОПС-М

Стійка сепаратора з маслобойкой РЗ-ОПС-М ..

295,00 грн.

Сепаратор-маслоборобка РЗ-ОПС-М з насадкою для виготовлення масла (2 в 1) Сепаратор-маслоборобка РЗ-ОПС-М з насадкою для виготовлення масла (2 в 1)

Молочні сепаратори допоможуть вам швидко отримати вершки і знежирене молоко, а також зберігати молочні продукти, що швидко псуються, особливо в спекот..

3 826,00 грн.

Регулювальний жиклер (гвинт) для сепаратора  РЗ-ОПС / РЗ-ОПС-М Регулювальний жиклер (гвинт) для сепаратора  РЗ-ОПС / РЗ-ОПС-М

Жиклер призначений для регулювання кількості вершків на виході. Чим більше виходить вершків, тим вони менш жирні. Регулювальний жиклер сепаратор..

199,00 грн.

Регулювальний жиклер (гвинт) для сепаратора  «Ротор» Алтай Регулювальний жиклер (гвинт) для сепаратора  «Ротор» Алтай

Жиклер призначений для регулювання кількості вершків на виході. Чим більше виходить вершків, тим вони менш жирні. Регулювальний жиклер сепаратор..

299,00 грн.

Пробка (кран) для сепаратора РЗ-ОПС/РЗ-ОПС-М/ЕСБ 02 Пробка (кран) для сепаратора РЗ-ОПС/РЗ-ОПС-М/ЕСБ 02

Це пластикова трубка з розширенням з одного боку та Т-подібною ручкою з іншого. У розширенні знаходиться отвір, який відкриває або закриває вихід моло..

165,00 грн.

Показаны с 1 по 8 из 35 (5 страниц)
Оставьте свой номер и мы Вам перезвоним