Поиск
0
Корзина

Пензмаш

+ blankHTML +
Сепаратор-маслоборобка РЗ-ОПС-М з насадкою для виготовлення масла (2 в 1) Сепаратор-маслоборобка РЗ-ОПС-М з насадкою для виготовлення масла (2 в 1)

Молочні сепаратори допоможуть вам швидко отримати вершки і знежирене молоко, а також зберігати молочні продукти, що швидко псуються, особливо в спекот..

1 999,00 грн.

Молочний ручний сепаратор РЗ-ОПС з металевим корпусом (50 л/год) Молочний ручний сепаратор РЗ-ОПС з металевим корпусом (50 л/год)

Молочні сепаратори РЗ-ОПС допоможуть вам швидко отримати вершки і знежирене молоко, а також зберігати молочні продукти, що швидко псуються, особливо в..

2 313,00 грн.

Молочний ручний сепаратор РЗ-ОПС (50 л/год)

Молочні сепаратори РЗ-ОПС допоможуть вам швидко отримати вершки і знежирене молоко, а також зберігати молочні продукти, що швидко псуються, особливо в..

1 699,00 грн.

Молочний електричний сепаратор ЭСБ-02 (50 л/год) Молочний електричний сепаратор ЭСБ-02 (50 л/год)

Молочний сепаратор ЭСБ-02 використовується з метою відокремлення молока на вершки і обрат (знежирене молоко), одночасно очищуючи молоко ..

1 950,00 грн.

Молочний електричний сепаратор "Салют" (50 л/год) Молочний електричний сепаратор "Салют" (50 л/год)

Молочні сепаратори призначені для отримання вершків і знежиреного молока. За допомогою сепаратора для відокремлення вершків можна швидко переробл..

2 485,00 грн.

Маслоробка електрична "Салют" (8 літрів) Маслоробка електрична "Салют" (8 літрів)

Побутова маслоробка "Салют" призначена для виготовлення вершкового масла в невеликих кількостях з високожирних вершків методом повторюв..

2 399,00 грн.

Показаны с 1 по 6 из 6 (1 страниц)
Оставьте свой номер и мы Вам перезвоним