Поиск
0
Корзина

Електричні сепаратори для молока

Основним компонентом електричного сепаратора є його корпус, в якому розміщений електричний привід. Якщо у вас обсяги молока великі, а з електрикою перебоїв практично не буває, то електричний сепаратор для відокремлення вершків набагато ефективніший і зручніший.

Деякі сепаратори оснащені двигунами, які не використовують контактні щітки. Це значно підвищує надійність пристрою і дозволяє використовувати його протягом значного періоду часу. Матеріал компонентів сепаратора різних виробників може відрізнятися. Але в основному це нержавіюча сталь, алюмінієві сплави і дуже міцний пластик.

Електричні сепаратори для молока
Молочний електричний сепаратор Ротор (55 л/год) Молочний електричний сепаратор Ротор (55 л/год)

Електричний сепаратор РОТОР СП 003-01 - домашній інструмент для отримання вершків і знежиреного молока. Стане в нагоді і для будинку, і на дачі, і в н..

1 645,00 грн.

Сепаратор для відокремлення вершків «Мотор Січ СЦМ 100-19» (eкспортний варіант) Сепаратор для відокремлення вершків «Мотор Січ СЦМ 100-19» (eкспортний варіант)

Цей надійний сепаратор для відокремлення вершків ідеально підходить для людей, що мають корів і кіз на невеликій фермі або підсобному господарстві. ..

2 430,00 грн.

Сепаратор для відокремлення вершків «Мотор Січ СЦМ 100-18» (металевий корпус) Сепаратор для відокремлення вершків «Мотор Січ СЦМ 100-18» (металевий корпус)

Цей надійнийсепаратор сливкоотделитель ідеально підходить для людей, що мають корів і кіз на невеликій фермі або підсобному господарстві. Сепаратор..

3 599,00 грн.

Сепаратор для відокремлення вершків «Мотор Січ СЦМ 100-15»  (поліпропіленовий корпус)

Цей надійний сепаратор для відокремлення вершків ідеально підходить для людей, що мають корів і кіз на невеликій фермі або підсобному господарстві. ..

3 279,00 грн.

Молочний електричний сепаратор Нептун (50 л/год) Молочний електричний сепаратор Нептун (50 л/год)

«Нептун» - побутовий електросепаратор для поділу незбираного молока на вершки і знежирене молоко (обрат), а також їх одночасного очищення ..

1 927,00 грн.

Сепаратор молочний для відокремлення вершків Уралелектро СМ-19-DT Сепаратор молочний для відокремлення вершків Уралелектро СМ-19-DT

Переробка молока в домашніх умовах за допомогою спеціальних електричних приладів значно ефективніше в порівнянні з ручною працею. Модель сепаратора Ур..

842,00 грн.

Показаны с 1 по 6 из 8 (2 страниц)

Последние

Тарілка барабана для сепаратора мотор сич / пластик / 1 штука

Пропонуємо тарілку до барабану молочного сепаратора Мотор Січ. Дана тарілка одягається на вісь основи барабана. У нашому інтернет-магазині можна..

46,00 грн.

Колесо  зубчате до ручного сепаратора мотор сич сцмр-80-09

Колесо  зубчате до ручного сепаратора Мотор Січ СЦМР-80-09 У нашому інтернет-магазині можна купити практично запасні частини до побутових сеп..

750,00 грн.

Кришка барабана до сепаратора "Мотор Січ" Кришка барабана до сепаратора "Мотор Січ"

Кришка барабана до сепаратора "Мотор Січ". Матеріал вироби - нержавіюча сталь. Вага - 200 г. У нашому інтернет-магазині можна купит..

430,00 грн.

Оставьте свой номер и мы Вам перезвоним