Поиск
0
Корзина

Ручні сепаратори для молока

У деяких випадках ручний сепаратор для відокремлення вершків може бути кращим, ніж його електричний «брат». По-перше, ручний молочний сепаратор може працювати без електрики, що може бути важливо в невеликих населених пунктах з проблемами електропостачання.

Ручні сепаратори для молока
Молочний ручний сепаратор РЗ-ОПС (50 л/год) Молочний ручний сепаратор РЗ-ОПС (50 л/год)

Молочні сепаратори РЗ-ОПС допоможуть вам швидко отримати вершки і знежирене молоко, а також зберігати молочні продукти, що швидко псуються, особливо в..

2 387,00 грн.

Сепаратор-маслоборобка РЗ-ОПС-М з насадкою для виготовлення масла (2 в 1) Сепаратор-маслоборобка РЗ-ОПС-М з насадкою для виготовлення масла (2 в 1)

Молочні сепаратори допоможуть вам швидко отримати вершки і знежирене молоко, а також зберігати молочні продукти, що швидко псуються, особливо в спекот..

2 826,00 грн.

Ручний сепаратор для відокремлення вершків "Мотор Січ СЦМР-80-09" (металевий корпус) Ручний сепаратор для відокремлення вершків "Мотор Січ СЦМР-80-09" (металевий корпус)

Молочний сепаратор допоможе вам забути про всі турботи, пов'язані з переробкою цільного молока. Це унікальне обладнання призначене для пригот..

6 989,00 грн.

Молочний ручний сепаратор РЗ-ОПС з металевим корпусом (50 л/год) Молочний ручний сепаратор РЗ-ОПС з металевим корпусом (50 л/год)

Молочні сепаратори РЗ-ОПС допоможуть вам швидко отримати вершки і знежирене молоко, а також зберігати молочні продукти, що швидко псуються, особливо в..

3 258,00 грн.

Показаны с 1 по 4 из 4 (1 страниц)

Последние

Шнур двигателя  (кабель питания) к сепаратору "Мотор Сич"

Шнур двигателя  (кабель питания) к сепаратору "Мотор Сич". Подходит ко всем моделям электрических сепараторов Мотор Сич СЦМ-80 ..

83,00 грн.

Тарелкодержатель к сепаратору Мотор Сич Тарелкодержатель к сепаратору Мотор Сич

Тарелкодержатель – это основа барабана бытового сепаратора. По внешнему виду напоминает металлическую лейку. На конусообразную платформу одев..

1 028,00 грн.

Тарелки метеллические барабана для сепаратора Мотор Сич 11 штук Тарелки метеллические барабана для сепаратора Мотор Сич 11 штук

Предлагаем комплект тарелок к барабану молочного сепаратора Мотор Сич. В комплект входит 11 металлических тарелок. Данные тарелки одеваются на..

1 154,00 грн.

Оставьте свой номер и мы Вам перезвоним