Поиск
0
Корзина

Ручні сепаратори для молока

У деяких випадках ручний сепаратор для відокремлення вершків може бути кращим, ніж його електричний «брат». По-перше, ручний молочний сепаратор може працювати без електрики, що може бути важливо в невеликих населених пунктах з проблемами електропостачання.

Ручні сепаратори для молока
Ручний сепаратор для відокремлення вершків «Мотор Січ  СЦМР-80-09» (металевий корпус) Ручний сепаратор для відокремлення вершків «Мотор Січ  СЦМР-80-09» (металевий корпус)

Молочний сепаратор може допомогти вам забути про всі турботи, пов'язані з переробкою цільного молока. Це унікальне обладнання призначене для приго..

3 799,00 грн.

Молочний ручний сепаратор РЗ-ОПС з металевим корпусом  (50 л / год) Молочний ручний сепаратор РЗ-ОПС з металевим корпусом  (50 л / год)

Молочні сепаратори допомагають людям швидко отримати вершки і знежирене молоко, а також зберігати швидкопсувні молочні продукти, особливо в спекотну п..

1 850,00 грн.

Сепаратор-маслоборобка з насадкою для виготовлення масла (2 в 1) Сепаратор-маслоборобка з насадкою для виготовлення масла (2 в 1)

Молочні сепаратори допомагають людям швидко отримати вершки та знежирене молоко, а також зберігати молочні продукти, що швидко псуються (особливо в жа..

1 930,00 грн.

Молочний ручний сепаратор РЗ-ОПС (50 л / год)

Молочні сепаратори допомагають людям швидко отримати вершки і знежирене молоко, а також зберігати швидкопсувні молочні продукти, особливо в спекотну п..

1 630,00 грн.

Показаны с 1 по 4 из 4 (1 страниц)

Последние

Тарелка барабана для сепаратора мотор сич /пластик/ 1 штука

Предлагаем тарелку к барабану молочного сепаратора Мотор Сич.  Данная тарелка одевается на ось основы барабана. В нашем интернет-магаз..

46,00 грн.

Колесо зубчастое к ручному сепаратору мотор сич сцмр-80-09

Колесо зубчастое к ручному сепаратору Мотор Сич СЦМР-80-09 В нашем интернет-магазине можно купить практически запасные части к бытовым сепараторам ..

750,00 грн.

Крышка барабана к сепаратору "Мотор Сич" Крышка барабана к сепаратору "Мотор Сич"

Крышка барабана к сепаратору "Мотор Сич". Материал изделия - нержавеющая сталь. Вес - 200 г. В нашем интернет-магазине можно купить..

430,00 грн.

Оставьте свой номер и мы Вам перезвоним