Поиск
0
Корзина

Маслоробки

Використання маслоробки дозволить вам отримувати свіже домашнє масло найніжнішої текстури, яке приємно смакувати з булочками, свіжим домашнім хлібом, круасанами і здобними рулетами. Маслоробки призначені для збивання масла в домашніх умовах з вершків або сметани. Наші маслоробки дозволяють обслуговувати невеликі фермерські господарства, які спеціалізуються, в тому числі і на виробництві домашнього масла. Процес збивання нескладний і зазвичай займає всього 10-30 хвилин. Кількість готового масла залежить від жирності вершків.

Сепаратор-маслоборобка РЗ-ОПС-М з насадкою для виготовлення масла (2 в 1) Сепаратор-маслоборобка РЗ-ОПС-М з насадкою для виготовлення масла (2 в 1)

Молочні сепаратори допоможуть вам швидко отримати вершки і знежирене молоко, а також зберігати молочні продукти, що швидко псуються, особливо в спекот..

1 999,00 грн.

Ручна маслоробка Chef'n Ручна маслоробка Chef'n

Домашнє смачне свіже масло, в якості якого ви будете впевнені на всі 100%, всього лише за пару рухів руки — це не казка! Рец..

750,00 грн.

Маслоробка електрична побутова "Мотор Січ МБЕ-6" (6 літрів) Маслоробка електрична побутова "Мотор Січ МБЕ-6" (6 літрів)

Маслоробка "Мотор Січ МБЕ-6" призначена для виробництва невеликих об'ємів масла з жирних вершків і не тільки. Даний прила..

3 249,00 грн.

Маслоробка електрична побутова "Імпульс" (9 літрів) Маслоробка електрична побутова "Імпульс" (9 літрів)

Побутова маслоробка "Імпульс" призначена для виготовлення вершкового масла в невеликих кількостях з високожирних вершків способом повторюван..

2 700,00 грн.

Маслоробка електрична побутова "Імпульс" (6 літрів) Маслоробка електрична побутова "Імпульс" (6 літрів)

Побутова маслоробка "Імпульс" призначена для виготовлення вершкового масла в невеликих кількостях з високожирних вершків способом повторюван..

2 600,00 грн.

Маслоробка електрична "Салют" (8 літрів) Маслоробка електрична "Салют" (8 літрів)

Побутова маслоробка "Салют" призначена для виготовлення вершкового масла в невеликих кількостях з високожирних вершків методом повторюв..

2 399,00 грн.

Показаны с 1 по 6 из 8 (2 страниц)

Последние

Двигун (мотор) синхронний керований для сепаратора "Мотор Січ" (з плавним пуском ДМС + шнур двигуна) Двигун (мотор) синхронний керований для сепаратора "Мотор Січ" (з плавним пуском ДМС + шнур двигуна)

Електричний двигун — серце побутового сепаратора. Двигун приводить в рух барабан, в якому відбувається процес поділу незбираного молока на ..

975,00 грн.

Тарілка барабана для сепаратора "Мотор Січ" (пластик, 1 шт.)

Тарілка барабана для сепаратора "Мотор Січ" (пластик, 1 шт.)  Дана тарілка одягається на вісь основи барабана. У нашому інтернет-..

46,00 грн.

Кришка барабана до сепаратора "Мотор Січ" Кришка барабана до сепаратора "Мотор Січ"

Кришка барабана до сепаратора "Мотор Січ" Матеріал виробу: нержавіюча сталь. Вага: 200 г. У нашому інтернет-магазині можн..

430,00 грн.

Оставьте свой номер и мы Вам перезвоним