Поиск
0
Корзина

Маслоробки

Використання маслоробки дозволить вам отримувати свіже домашнє масло найніжнішої текстури, яке приємно смакувати з булочками, свіжим домашнім хлібом, круасанами і здобними рулетами. Маслоробки призначені для збивання масла в домашніх умовах з вершків або сметани. Наші маслоробки дозволяють обслуговувати невеликі фермерські господарства, які спеціалізуються, в тому числі і на виробництві домашнього масла. Процес збивання нескладний і зазвичай займає всього 10-30 хвилин. Кількість готового масла залежить від жирності вершків.

Ручна маслоробка Chef'n Ручна маслоробка Chef'n

Домашнє, смачне і свіже масло всього за пару рухів руки, це не казки - це ручна маслобойка Chef'n. Рецепт приготування банально простий. Ви бер..

750,00 грн.

Маслоробка електрична побутова «Мотор Січ МБЕ-6» (6 літрів) Маслоробка електрична побутова «Мотор Січ МБЕ-6» (6 літрів)

Маслобойка Мотор Січ МБЕ-6 призначена для використання в домашніх умовах для виробництва невеликих обсягів масла з жирних вершків і не тільки. Даний п..

3 249,00 грн.

Маслоробка електрична побутова «Імпульс» (9 літрів) Маслоробка електрична побутова «Імпульс» (9 літрів)

Побутова маслоробка «Імпульс» призначена для виготовлення вершкового масла в невеликих кількостях з високожирних вершків способом повторюв..

2 155,00 грн.

Маслоробка електрична побутова «Імпульс» (6 літрів) Маслоробка електрична побутова «Імпульс» (6 літрів)

Побутова маслоробка «Імпульс» призначена для виготовлення вершкового масла в невеликих кількостях з високожирних вершків способом повторюв..

2 025,00 грн.

Маслоробка електрична «Салют» (8 літрів) Маслоробка електрична «Салют» (8 літрів)

Побутова маслоробка «Салют» призначена для виготовлення вершкового масла в невеликих кількостях з високожирних вершків способом повторюван..

2 150,00 грн.

Сепаратор-маслоборобка з насадкою для виготовлення масла (2 в 1) Сепаратор-маслоборобка з насадкою для виготовлення масла (2 в 1)

Молочні сепаратори допомагають людям швидко отримати вершки та знежирене молоко, а також зберігати молочні продукти, що швидко псуються (особливо в жа..

1 930,00 грн.

Показаны с 1 по 6 из 8 (2 страниц)

Последние

Тарілка барабана для сепаратора мотор сич / пластик / 1 штука

Пропонуємо тарілку до барабану молочного сепаратора Мотор Січ. Дана тарілка одягається на вісь основи барабана. У нашому інтернет-магазині можна..

46,00 грн.

Колесо  зубчате до ручного сепаратора мотор сич сцмр-80-09

Колесо  зубчате до ручного сепаратора Мотор Січ СЦМР-80-09 У нашому інтернет-магазині можна купити практично запасні частини до побутових сеп..

750,00 грн.

Кришка барабана до сепаратора "Мотор Січ" Кришка барабана до сепаратора "Мотор Січ"

Кришка барабана до сепаратора "Мотор Січ". Матеріал вироби - нержавіюча сталь. Вага - 200 г. У нашому інтернет-магазині можна купит..

430,00 грн.

Оставьте свой номер и мы Вам перезвоним